SİZDEN GELEN

Değerli yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşınız.

26 Yorum

 1. Selma Ballıoğlu
  6 Kasım 2017 at 13:41 · Cevapla

  Ahmet Can Ercan ile 14 yaşındaki oğlumun basketbol oynarken sık sık sakatlanmasindan dolayı tanıştık . Sürekli tedavi görüp iyileşip başka sakatlıklar la karşılaşıyorduk . Kasları çok gergin olduğu için süreklilik arz ediyordu .ahmet Bey in tedavisi sonrası oğlumun koşması dahi değişti . Çok daha rahat ve başarılı . Tedavisi bittiği halde her fırsatta gelip Matrix yaptırıyoruz . Ergenlik dönemindeki oğlumda severek geliyor. Ahmet abisi ile iletişimi çok iyi. Teşekkürler Ahmet bey hastalarının sadece hasta olarak görmediğiniz için , her koşulda yardimci olduğunuz için hasta psikolojisinden anladığını için , emeklerinin ve özveriniz için .

 2. Bahattin Bircan
  6 Kasım 2017 at 13:40 · Cevapla

  kendisi ile babam vesilesi ile isim olarak tanışıklığım vardı. babamın rahatsızlığını da kendisi tedavi ettiği için önceden güvenilir bir referans oldu benim için. daha sonra benim de boynumda tutukluk oldu ve doktora gittiğimde boynumda fıtık olduğu söylendi. iki yerde fıtık varmış c-5 ve c-4 de. bir tanesi çok büyük olmamakla birlikte diğeri zarı yırtmış ve baskı yapmaktaydı.yatağa Yatıp kalkmakta bile zorluk çekiyordum ve devamlı boyunluk ile geçiriyordum günü. bunun için 2 doktor gezdik ve ikisi de ameliyat şart dedi. ameliyatı riskli bulduğum ve ameliyattan korktuğum için yaptırmayı düşünmedim ve alternatif olarak tedavi aradım. babamın da yönlendirmesi sayesinde ahmet beyin yanına sonuçlarımla gittim ve korkmamam gerektiğini hücre yenilenmesi sağlıklı beslenme ve kendi yaptığı tedavi sayesinde iyileşebileceğimi söyledi. daha önceki doktor deneyimlerimden dolayı ameliyat olmam şart gibi kafama yerleştirdiğim için ilk başta ön yargılı yaklaştım.ama daha sonra ahmet beyle bu ön yargılarımı paylaştığımda ahmet bey benden sadece iki hafta istedi ve iki hafta sonraki durumuma bakmamı istedi. bu süreçte sigarayı azaltıp hayatımdan şeker un gibi zararlı şeyleri çıkartarak ve sağlıklı ürünler tüketerek aynı zamanda kendisinin uyguladığı tedaviye 2 günde bir giderek tedavi sürecine başlamış olduk.matrix tedavisi,hilterapi lazer ve manuel terapi uygulandı. iki hafta sonunda ağrılarım azalmaya vücudum daha dinç olmaya ve boyun kaslarım daha kuvvetlenmeye başladı. boyun kaslarım kuvvetlendikçe de omurlarıma daha az iş düşmeye başladığından daha dinç eski halimde gibi hissetmeye başladım. 2 3 hafta sonra gerçekten de boynum eskisi gibi oldu ve hala ayda bir fizik tedavime devam ediyorum. en baştan ön yargısız ve söz dinleyerek başlasaydım sanırım daha da kısa sürede faydalı olurdu. kendisine çok teşekkür ediyorum ve ilgisi lakasından dolayı da çok müteşekkirim. emekleriniz için sonsuz teşekkürler

 3. Ömer Işık
  6 Kasım 2017 at 13:40 · Cevapla

  Kendisi ile dizimdeki rahatsızlıklar nedeniyle tanışmıştım, tedaviler sonrası Allah’a çok şükür şu anda günlük hayatıma devam edebilecek düzeydeyim. Her zaman eğitime ve kendi içinde gelişime açık bir insandır, bildiğim kadarıyla hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek adına sayısız organizasyona ve eğitimlerde aktif alarak rol almaktadır. Kendisine mesleğinde başarılar dilerim.

 4. Emin Aran
  6 Kasım 2017 at 13:40 · Cevapla

  Ahmet Can Ercan, kardeşimin iki diz kapağına yapılan protez operasyonundan sonra bizimle kendi ailesiymişiz gibi ilgilendi ve gerekli fizyoterapi seanslarını uyguladı. Onun yardımları sayesinde iki ayağı tutmayan ablam tekrar sağlığına kavuştu. Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 5. Bulbun kantemir
  6 Kasım 2017 at 13:40 · Cevapla

  Haziran 2014 de gecirdigim bir diz travmasi sonucunda cekilen rontgende cok ciddi bir sey gozukmedigi icin bir sure fizik tedavi ve yogun bir egzersiz programi uygulandi. Buna ragmen dizimdeki cok fala olan odem gecmeyince ve yurumekte cok zorlandigim icin bu kez cekileb bir MR dizimde kirik, eklemde ve kemik iliginde yogun su toplandigini gosterdi. Ayagimin ustune mumkun oldugunca az basmam onerildigi icin bir sureligine Ihlamur Konagi Yasli Bakim ve Reabilitasyon Merkezine yattim. Ahmetcan Ercan Bey’i orada tanidim. Orada yattigim surece fizik tedavi uyguladi. Kendisi ulkemizde pek bilinmeyen bir bilim dali olan “chiropractic” egitimli ve diplomali oldugu icin dizime manuel terapi yapti, ve onun yani sira da “Matrix” denilen bir aletle kirik kemigimi tutan tendonlara, diz arkasindaki “Baker” kistlerine ve kaslara uzun sure uygulama yapti. Ilk baslarda cok can yakan bir tedavi olmasina ragmen tam gereken noktalara ve yerlere dikkatle, titizlikle ve bilgili bir sekilde yapilan uygulama cok basarili bir sonuc verdi. Iyilesme surecinin uzun olacagini soyledikleri ve Kronik bir vaka oldugum halde su anda cok daha rahat yuruyorum ve dizimi kivirabiliyorum. Merdiven inmeye, cikmaya basladim, artik geceleri dizim ve bacagim agrimiyor. Ahmet Bey hem cok bilgili ve basarili bir fizyoterapist, hem de kisilik olarak cok sevecen, ve candan bir insan. Su anda ki sagligimi ve tabii moralimin duzelmis olmasini onun tedavisine ve beni yureklendirmesine, verdigi dogru egzersizlere borcluyum. Tedavim bittigi halde hala takip ediyor. Kendisine cok sey borcluyum ve cok tesekkur ederim.

 6. Ayşe Yaşar
  6 Kasım 2017 at 13:39 · Cevapla

  Öncelikle her şey için teşekkür ederek başlamak istiyorum…
  Yaklaşık 1.5 ay önce ciddi bir boyun tutulması yaşadım ve MR sonucumda üç tane boyun fıtığım olduğunu,ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Ameliyat yada fizik tedavi arasında kaldığım süreçte doktorum Ahmet Bey’e yönlendirdi. Çok umutsuz olarak başladığım tedavimde, manuel terapi,lazer, kuru iğneleme ve matrix ritm terapisi sayesinde şu anda geldiğim noktayı hayal bile edemezdim. Boyun ve omuz ağrılarım nedeniyle yataktan kalkmakta zorladığım günleri şu anda hatırlamıyorum Tüm bunların yanında işini bu kadar seven ve her zaman en iyisini yapmak için çalışan bir uzmanla tedavi sürecimi tamamlamış olmaktan dolayı da çok mutluyum.. emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

 7. Selim Çelenkoğlu
  6 Kasım 2017 at 13:39 · Cevapla

  Bel fıtığından dolayı bazı hareketlerde ağrılarım oluyordu, Ahmet beyle manuel tedavi ve kuru iğneleme seanslarıyla ciddi şekilde ağrılar azaldı. Sertleşen kasların rahatlaması, eklem açıklıkların/hareketinin artmasıyla net fark edilir fayda sağlandı. Çok daha rahatlamış hissediyorum.
  Bunlar dışında gösterdiği ilgi ve alakayla da insanı rahatlatan yaklaşımı da ayrıca insanı rahat hissettiriyor.
  Çok teşekkür ederim.

 8. SERAP KÖKSAL
  6 Kasım 2017 at 13:38 · Cevapla

  İyi ve sağlıklı günler dileklerimle;
  Ben 2013 Ekim ayında sol omuz altındaki kol ağrısı ile bugün geçer yarın geçer diye 2 aya yakın dolaştım. Bir gün annemin rahatsızlığı için gittiğim özel bir hastanede fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde hasta sırası olmadığı ve hemen muayene olabileceğim i öğrenip, muayene oldum doktorun ilk teşhisi sol omuzda yırtık olduğu ve emar çektirmem gerektiği idi.
  2 gün sonra emar çektirdim ve doktorun teşhisi doğrulandı . 21 gün aynı hastane de fizik tedavi gördüm ama hem fizik boyunca hem de daha sonrasın da hiç iyileşme olmadı, yaklaşık 1 ay sonra tekrar başka bir özel hastanenin ortopedi bölümünde muayene oldum burada da bana 3 gün kas gevşetici kalçadan iğne, omuzun ovulması için 2 adet merhem ve bitiminden itibaren de 1 haftalık ilaç aldım biraz rahatlık oldu ama yine bir gelişme olmayıp ilk halime döndüm.
  Bir gün bir akrabam sayesinde Ahmet beyin telefonunu aldım, hemen aradım. 24 Şubat’ta beni çalıştığı hastaneye davet etti. Emar sonucumu gördü ve omuz yırtıklarında ne kadar çabuk müdahale edilirse sonucunun o kadar iyi olduğunu belirtti, (rahatsızlığımdan yaklaşık 5 ay geçmişti)beni güler yüzle konuşarak karşıladı ve tedavi boyunca da o güler yüzü ve sonsuz moral/destek/hareketlerimi kısıtlamamam gerektiğini, omuzumun ve hareketlerimin düzelebileceğini belirtti. Hemen tedaviye başladık Ahmet bey ve ekibi 10 dakikalık bir ısıtma, ardından elektrik akımı ile birlikte sıcak uygulama ve bitiminde de matrix tedavi, lazer tedavi ve manuel terapi 19 gün boyunca uyguladılar. Her geçen gün hareketlerimin daha iyi olduğunu gördüm ve yaşadım, hareketlerim 10 üzerinden 8-9 ile puanlandırabilirim. Şimdi hala evde yapmam gereken hareketlerim var ve onları yapıyorum, arada hastaneye kontrole gidiyorum. Keşke daha önce Ahmet bey ile tanışabilseydim, onca gün boşa gitmemiş olacaktı benim bu omuz yırtığı gün geçtikçe kötü anlamda da üzerine hareket kısıtlılığı getirdiğinden, çabucak iyileşip normal hayatıma dönmem çok kolay olacaktı. Ahmet bey iyi ki varsınız iyi ki sizi tanımışım yolunuz açık olsun, çok teşekkürler.

 9. semre ozes şahin
  6 Kasım 2017 at 13:38 · Cevapla

  2012 yılının şubat ayında buzda düştüm ve sol dirsek kemiğim kırıldı.Ameliyat,takılan platin ve 6 haftalık bir alçı süresinden sonra sıra hiç açılamayan kolu açmak için fizyoterapiye geldi.İşte o zaman yollarımız Ahmet Bey ile kesişti.Çok umutsuz,moralsiz ,ağlayarak başladığım inanılmaz acılı süreç bir süre sonra umutlu,yüksek moralli bir sürece dönüştü.Hergün sabırla,hoşgörüyle ve kendimi özel hissettirerek önce psikolojimi sonra da beni iyileştirdi.Matrix tedavisi de uygulayarak acılı sürecin kısalmasına yardımcı oldu.Yaşamımda iz bırakan çok önemli bir kişi haline geldi.
  Kendini sürekli geliştiren,sevgi dolu yaklaşımı ile moralimi sürekli yüksek tutan Ahmet Can Ercan’a her zaman derin minnet,sevgi ve saygı duyuyorum.Kendimi çok aciz ve mutsuz hissettiğim zamanlarda yanımda olduğunuz için,bana tükenmeden sabırla ve güler yüzle yaklaştığınız için çok teşekkürler Ahmet Bey.Hep böyle kalın,sevgiyle kalın.Başarılarınız daim olsun.

 10. ELİF YALÇIN
  6 Kasım 2017 at 13:37 · Cevapla

  Merhaba,
  1998 yılından buyana bel fıtığı rahatsızlığım bulunmakta. Ameliyat olmadım. Geçen yaz aniden belim tutuldu ve iki büklüm denecek şekilde hareket edemez halde kaldım. Hemen Ahmet beyi aradım ve bana yardımcı olmak için ofisime geldi. İlk seansta Matrix Ritim Terapisi uyguladı ve manipilasyon yaptı. Tedavi sonrasında dik durabilir hale geldim. İkinci seansta aynı işlemi uyguladı ve ağrılarımdan kurtuldum. Beni 2 seans gibi kısa bir sürede iyileştirdiği için kendisine minnettarım. İyi ki varsınız… Başarılarınızın devamını dilerim

 11. AHMET YÜKSEL
  6 Kasım 2017 at 13:37 · Cevapla

  Merhaba,
  Sayın Ahmet Can Ercan, kas hastası olan 15 yaşındaki oğlum Ayberk için Matriks Ritm Tedavisi uyguladı. Her iki bacağı da 90 derece vaziyetinde kapanmış idi. Ahmet Bey’in ileri teknoloji bilgisi ve sihirli elleri sayesinde oğlumuzun her iki bacağı oldukça açıldı, sertlikleri gitti, rahatladı. Biz hastalığımızın neticesini biliyor ve mucize beklemiyoruz. Ancak hastamızı rahatlatmak, ağrılarını hafifletmek, kendini iyi hissetmesini sağlamak bizim için çok önemli. İşte Ahmet Bey’in tedavisi bunu sağladı. Hasta ve hasta yakınları ile empatisi, işini ciddiye alışı, insan sıcaklığı bizi etkiledi. Hastamız şifa, bizler moral bulduk.
  Kendisine minnettarız, teşekkürlerimizle birlikte, başarılarının devamını dileriz.
  Mehtap ve Ahmet Yüksel

 12. Burcu Basoglu
  6 Kasım 2017 at 13:35 · Cevapla

  BIr sure once donuk omuz teshisi ile fizik tedaviye basladim.Aglayarak basladigim fzt seanslarin da,bana gosterdigi sabir,ilgi,hosgoru ve uyguladigi basarili tedavi ile kisa zamanda beni iyilestiren sayin fizyoterapist AHMET CAN ERCAN’a sonsuz tessekkurler ediyorum.
  Hastalarinin hassasiyetlerini anlayabilen,onlari motive eden,her hastasina kendini ozel hissettiren,sadece beden degil ruh dilinden de anlayan,sorulan her soruya cevap verebilecek donanima sahip olmasina ragmen,kendini surekli gelistirmeye calisan,ufku genis meslegine asik,hastalarina karsi sevgi ve saygi dolu bir o kadar da olculu yaklasimi olan Ahmet beyle karsilastigim icin kendimi cok sansli buluyorum.Dogru zamanda dogru insanla karsilasmak kisa zaman da iyilesmeme sebep oldu.
  Kendisine meslek hayatinda basarilar diliyorumSabirla .uyguladigi basarili tedavi icin tekrar tekrar cok tesekkur ediyorum.

 13. Füsun Arıca
  6 Kasım 2017 at 13:34 · Cevapla

  10 gün önce şiddetli bel ağrısı ile mücaadele etmeye çalışırken Fizyoterapist Ahmet bey sayesinde 3.seans sonunda sancılarım dayanılabilir hale geldi.Gün aşırı matrix, bir seans da matrix ve lazer tedavisi gördüm.Yarın 5.matrix tedavisini alacağım ve kısa zamanda iyileşeceğimi biliyorum.
  Çünkü mutlaka ameliyat olması gerektiği söylenen oğlumu 10 seansda tamemen sağlığına kavuşturdu.
  Ahmet bey güler yüzlü,sevecen hastaları ile çok güzel diyalaog kuran işinin ehli bir fizyoterapist!!!! Tüm çabası sabırla hastalarını iyileştirmeye çalışmak.Gün içinde kendini sınırladığı belli bir çalışma süresi bile yok!!!! Ne zaman isterseniz size yardım etmek için hazır….Kliniğe gidemeyecek durumdaki hastalarına evde çare olmaya hazır….Sanki elinde sihirli bir değnek var!!!!
  Ahmet beyin hastalarını iyileştirmekde edindiği ilke bizler için de sağlığımıza kavuşmanın inancı!!!

 14. Kaan BULÇUM
  6 Kasım 2017 at 13:34 · Cevapla

  Bel fıtığı nedeni ile 6,5 ay yattım.Yürümek bi yana oturamıyordum bile. Özel fizik tedavi merkezlerine gittim, hatta alternatif tıbbı bile denedim, ama hiç faydasını görmedim.Gittiğm hekimler ameliyat önerdi ancak istemedim. Bir tanıdığımdan Ahmet Bey’in numarasını aldım. Matriks ve manuel tedavisi gördüm, Ahmet Bey 4.seanstan sonra ağrılamın devam ettiğini görünce tedaviyi bırabileceğimizi söyledi fakat ben devam etmesini istedim.7.seanstan sonra düzelmeler başladı ve 10.seanstan sonra kendime gelmiştim. Artık oturup yürüyebiliyordum. Teşekkürler Ahmet Bey

 15. Mustafa EKİNCİ
  6 Kasım 2017 at 13:31 · Cevapla

  1 sene önce sırt ağrılarım nedeni ile matriks tedavisi aldım.Çok memnun kaldım.teşekkür ederim.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir