fizyoterapist
A. Can ERCAN

“…doğru tedavi yöntemleri ile
yaşam kalitenizi yükseltme amacındadır.”

LİSANS & YÜKSEK LİSANS

Yüksek Lisans, Kırıkkale Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, 2013
Lisans, Başkent Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, 2002-2007
İleri teknoloji desteği ile birlikte dünyada uygulanan manuel terapi konseptlerini harmanlayarak Türkiye’ de alanında öncü olmayı hedeflemiş bir fizyoterapisttir. Fizyoterapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek, fiziksel aktivitelerinizi tam kapasiteyle yapabilmenizi sağlamak ve doğru tedavi yöntemleri ile yaşam kalitenizi yükseltme amacındadır.

Başkent Üniversitesi, Lisans

Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü; 2002-2007

Kırıkkale Üniversitesi, Yüksek Lisans

Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı; 2013

Diğer Eğitimler

Cyriax Manuel Terapi Konsepti
Mulligan Manuel Terapi Konsepti-Yeni Zelanda
Matrix Ritm Terapi-Almanya
İleri Düzey Manüplatif Tedavi Teknikleri
Dynamic Tape Bantlama Eğitimi
Pilates Eğitmenliği Kursu
MCMT (Master Certificate of Manuel Terapi)-Amerika
Omuz Problemlerinde Manuel Tedavi Yaklaşımları

Neden tercih etmelisiniz ?

İnsan bedeni çok hassas tasarlanmıştır. En ufak aksaklıklar beraberinde başka sorunları getirmektedir. Hassasiyetin önemini vurguluyoruz ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.
Misyon

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura. Aenean commodo ligula eget dolor Aenean massa.

Vizyon

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura. Aenean commodo ligula eget dolor Aenean massa.

Filozofya

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipis elit, aliquam eget nibh etlibura. Aenean commodo ligula eget dolor Aenean massa.

Hasta Yorumları

Bel ağrısı ile tanışmam bir sabah yüzümü yıkarken oldu ve birden bütün hayatım değişti. Daha önce yaşamadığım dayanılmaz ağrılar yaşamaya başladım ve hiç hareket edemez hale geldim. Gittiğim doktorlar yapılan testler emarlar falan sonuçta teşhis vardı ama tam 20 gün olmasına rağmen hala ilk günkü ağrılarım devam ediyordu. Kullandığım iğnelerin yan etkilerinden dolayı onlarıda bırakmak zorunda kalmıştım. En son doktorumla konuşurken kendisi Ahmet Can ERCAN hocamızı tavsiye etti ve hemen o an kendisi ile irtibata geçtim. Daha telefondayken dahi tedavi için doğru yer olduğu hissine kapılmıştım zaten. Ertesi gün muayene oldum ve ilk seans matriks ile manuel terapi aldım. O kapıdan içeri girişim ve ilk seans sonunda çıkışım arasında dahi inanılmaz farklar vardı. Kendisinin verdiği egzersizleri harfi harfine yaparak 4 seans matriks ve manuel terapi aldım. Ağrılarımdan ve hareket kısıtlılıklarımdan kurtuldum. Şu an tedavim bitti fakat Ahmet hocanın 6 ay boyunca yapmam gereken herşeyle ilgili tavsiyeleri ,kontrol tarihlerim , egzersizlerim hepsi belli. Hocam herşey için çok teşekkürler…. Güler yüzünüz , samimiyetiniz , bizim sıkıntımızı kendi derdiniz haline getirip çözmek için olan çabanız ve tedavi esnasında sorulan her soruyu sıcakkanlılıkla cevaplamanız hastalarınız için çok kıymetli. Tüm hayatınız boyunca herşey gönlünüzce olsun Ahmet hocam hoşçakalın…- Serdar Fidan
Sevgili Hocam,<br /> Uzun bir aradan sonra Bilgisayarıma el attım ve senin muhteşem tedavin için bir şeyler yazma ihtiyacı duydum. İlk önce yaptığın tedavi sonucunda çok şükür sağlığıma kavuştuğum için sana teşekkürlerimi sunuyorum. 90 küsur yaşındaki yürüyemeyen hastanı yürürken gördüğüm zaman işte benim doktorum bu diyerek sana koştum ve sorunlarımı anlatarak beni tedavi etmeni istedim. İyiki gelmişim, 10 günlük bir tedavi sonucunda merdiven bile çıkamayan ben basamakları atlayarak çıkmaya ve inmeye başladım. Yaptığın tedavi sürecinde kullandığın Matrix,Bemer Cihazlarını ve Hilterapi ile lazer tedavisinden ziyade, Manuel tedavin benim iyileşmemde büyük bir rol oynamıştır. Her iki ayağımı da o güzel ellerinle ve kuvvetli bünyenle saatlerce uğraşarak sağlığıma kavuşturduğun için her gün tanrıma dualar ediyorum ve iyiki varsın diyorum. Tanrım sana sağlık, güç, kuvvet ve ellerine sağlık vermesini diliyorum.<br /> Başarılarının devam etmesi dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyor, eşin ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar geçirmenizi diliyorum.<br /> Tanrım senin gibi insanları başımızdan eksik etmesin İnşallah.<br /> - Mustafa Cemal ÜNLÜER
Ahmet bey’e gittiğimde; yatakda bir tarafımdan öbür tarafıma dönemiyordum.Kolay yatıp kalkabilmek için yatağın kenarında sırt üstü yatıyordum.Yerden birşey almakta zorlanıyordum.Çünkü kaslarım esnemediği için belim ve kalçam çok ağrıyordu. Kalçamın iki tarafına adeta taş yapıştırılmıştı.<br /> Ahmet bey muayene etti ve sorunun kaslarımın sertleşmesi ve bir eklemimin hareket etmemesi olduğunu söyledi.Matrix tedavi,Lazer tedavi ve Manuel terapi uyguladı.12 seans süren tedavi boyunca,sabırla taşlaşan kaslarımı yumuşatmaya çalıştı.İlk seansın sonunda kalçam ağrıyordu ama hafif de olsa bir yumuşama olduğunu hissettim.Bu durum beni çok umutlandırdı.Verdiği eksersizleri ev ödevi gibi aksatmadan yaptım.Şimdi de yapmaya çalışıyorum. Kaslarım esnemeye başladı ve hareketlerim normale döndü.<br /> Kendisine nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Tek kelimeyle minnettarım. Başarıları daim olsun.<br /> - Olcay ÖZTÜRK

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Soru, görüş ve önerilerinize değer veriyoruz. Daha iyisi için taleplerinizi veya önerilerinizi mutlaka bekliyoruz.