MATRİKS RİTM TEDAVİSİ

MATRİKS RİTM TEDAVİSİ

“Tüm hücrelerimizin yaşamları boyunca ritmik bir titreşim halinde olmaları gerçeğinden hareket eden Matrix Ritim tedavisi, Herhangi bir hastalık halinde, ritimlere bağlı bulunan metabolik süreçlerin değişikliğe uğraması hatta kaybolmaları durumunda bu ritimleri tekrar aktive etmekte ve tekrar kendi normal/sağlıklı ritimlerine kavuşana kadar yeniden adapte etmektedir.”
“Matrix Ritim Terapisi Almanyada Prof. Dr. Ulrich Randoll tarafından Erlangen Üniversitesi’nde hücre biyolojisi alanında yapılan bilimsel araştırmaların sonucunda geliştirilmiş bir temel tedavi yöntemidir. Avrupa’da yaklaşık 10 adet Matrix-Center patentli merkez bulunmaktadır. Dünya genelinde ise bine yakın Matrix Ritim Terapi yöntemini kullanan uzman ekip mevcuttur.

Matrix Ritim Tedavisi Nasıl Uygulanmaktadır?
Yapılan temel bilimsel araştırmaların sonuçlarına dayanarak, iskelet kaslarının ve sinir sistemimizin kendilerine özgü fizyolojik titreşimlerini, özel bir mekano-manyetik Rezonatörle harekete geçiren ve tekrar dengeleyen bir tedavi aleti geliştirilmiştir. Bu tedavi aletinin adı MATRIX olup, ritmik mikro esnetme yoluyla hücrebiyolojisi bazında etki ederek, tüm hücre yenilenmesinin ve hücresel bazdaki iyileşmenin bağlı olduğu hücresel mikro süreçleri tekrar dengelemektedir.”

Uygulama Yapılan Diğer Merkezler:
Fenerbahçe Spor Kulubü
Beşiktaş Spor Kulubü
Galatasaray Spor Kulubü
Gençlerbirliği Spor Kulubü
Yeni Doğuş Özel Eğitim Merkezi
Acıbadem Fulya Hastanesi

Benzer konular